Poradniki na święta dla Twojej dziewczyny

Zastanawialiście się kiedyś, chłopaki, jaki prezent na święta dla dziewczyny wybrać? Już śpieszę z pomocą. Dziewczyny najczęściej lubią czytać książki. Tylko jaką książkę wybrać? Tu przychodzimy Ci z pomocą i prezentujemy krótką listę ciekawych pozycji książkowych,  których praktycznie każda dziewczyna będzie zadowolona:

– Natalia de Barbaro, Czuła przewodniczka. Czuła droga do siebie, Wydawnictwo Agora 2021

Kultowy, rozchwytywany, szeroko omawiany i bestsellerowy poradnik dla kobiet. Głównym zadaniem autorki, psycholożki, jest poznanie przez kobiety samej siebie. A tytułową Czułą przewodniczką jest kobieca intuicja i mądrość. Pozycja została zilustrowana przez Anetę Klejnowską. Dobra lektura dla Waszych dziewcząt, ale warto też samemu do niej zajrzeć, jeśli się chce wiedzieć więcej o płci pięknej.

– Gary Chapman, 5 języków miłości, Wydawnictwo Esprit, Kraków 2022

Jaki prezent na święta dla dziewczyny? Jeśli naprawdę się kochacie, warto dowiedzieć się o pięciu podstawowych języków miłości. Są to miłość poprzez słowa, wartościowy czas razem, prezenty, przysługi i dotyk. Należy dowiedzieć się, jakich języków miłości samemu się potrzebuje (zazwyczaj jest ich więcej niż jeden) i dowiedzieć się także, jakich języków potrzebuje nasza partnerka. Książka była przetłumaczona na ponad 30 języków i sprzedana na całym świecie w liczbie ponad 10 mln egzemplarzy.

– Hal Elrod, Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie, Wydawnictwo Galaktyka, Łódź 2016

Dziewczyny najczęściej są uporządkowane i robią więcej rzeczy niż mężczyźni, potrafią być bardziej wielozadaniowe. Możliwe, że część z nich chciałaby wcześniej wstawać, by mieć czas na obowiązki praz swoje hobby i pasje. Poradnik Hala Elroda pomoże tym dziewczyn co zrobić, żeby wstawać wcześniej, mieć więcej energii, medytować, czytać, a może nawet pisać. 30-dniowy program “Miracle Morning” może zmienić życie twojej dziewczyny. A może Ty będziesz następny?

– Charles Duhigg, Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie, Dom Wydawniczy PWN, Warszawa 2013

Tytuł mówi wszystko. Książka przedstawia teorię i praktyczne przykłady konkretnych ludzi, jak działają nawyki i jak je u sobie wyrabiać i kształtować. Książka jest oparta na wielu opracowaniach i badaniach naukowych. Dobry nawyk to bardzo pozytywna rzecz u Twojej dziewczyny. A może i ty się skusisz i przeczytasz książkę?