Jak wybrać idealną książkę pod choinkę dla dziewczyny, która chce się rozwijać?

Jeśli Twoja dziewczyna ma regały zapełnione książkami, a przy łóżku stertę najnowszych pozycji, które musi przeczytać, wybór prezentu wydaje się prosty i bardzo trudny jednocześnie. Wiesz już, że chcesz kupić jej książkę, najlepiej taką, którą ma na liście “do przeczytania przed śmiercią”, jednak jak wybrać lekturę, która ją zachwyci, gdy przeczytała już tak dużo. Z pomocą mogą przyjść książki Agnieszki Maciąg, które poza inspirującą treścią, urzekają także pięknym wyglądem. Wśród nich, zdecydowanie wyróżnia się “Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu”, którego złota okładka przyciągnie niejedno spojrzenie i będzie stanowiła ozdobę nawet najbardziej przepełnionej biblioteczki.

Modelka, która została pisarką

Agnieszka Maciąg, znana przede wszystkim jako światowej sławy modelka, ma już na swym koncie kilkanaście pozycji książkowych, wśród których znaczną część stanowią książki kucharskie, od których rozpoczynała swoją literacką karierę. W ostatnich latach spod jej pióra wychodzą przede wszystkim książki o szeroko pojętym rozwoju osobistym. Opisuje w nich m.in. swoją drogę do przebudzenia i całkowitej zmiany sposobu życia, sposoby na uwolnienie się od lęku i depresji oraz przedstawia konkretne wskazówki, które pozwalają jej i tysiącom jej czytelniczek wieść spokojne i spełnione życie.

Książki dla ciała i ducha

Dotychczas ukazały się następujące pozycje:

– “Smak życia”

– “Smak szczęścia”

– “Smak miłości”

– “Smak świąt”

– “Pełnia życia”

– “Smak zdrowia”

– “Miłość. Ścieżki do wolności”

– “Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia”

– “Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku”

– “Menopauza. Podróż do esencji kobiecości”

– “Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach”

– “Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu”

– “Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku”

– “Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich”.

Każda z tych książek stanowić może wartościowy Prezent na święta dla dziewczyny przed ślubem, która pragnie karmić zarówno ciało, jak i duszę.