Najczęściej zadawane pytania.

1Czy pomagacie z wyborem szablonu?

Tak, jest to bardzo ważny etap i chętnie pomagamy z wyborem szablonu na Themeforest by dobrać szablon dobrze wykonany (łatwy do adaptacji dla potrzeb Zamawiającego). Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę by szablon był zarówno odpowiedni dla edycji jak i technicznie sprzyjał pozycjonowaniu oraz dalszemu użytkowaniu/rozbudowie.

2Czy instalujecie szablon i nie muszę się niczym zajmować?

Tak, wyręczamy w całym tym etapie od instalacji podstaw (np. instalacji Wordpressa) po odpowiednie zainstalowanie szablonu oraz wgranie demo.

3Czy w przypadku braku domeny lub hostingu pomagacie z doborem/rejestracją?

Tak, przez lata poznaliśmy wiele firm hostingowych i stale współpracujemy z kilkoma tym samym doradzając najlepszą dla każdego rozwiązania. Pomagamy doradzając i kierując jak krok po kroku dokonać zakupu hostingu i domeny. Podpowiadamy jak uniknąć wysokich kosztów i tym samym oszczędzać na tańszym hostingu.

4Czy dobierzecie odpowiedni hosting by spełniał wymogi szablonu?

Tak, zwracamy uwagę przy wyborze hostingu by spełniał normy podane dla szablonu.

5Czy tłumaczycie treści na stronie na język Polski?

Tak, jest możliwość zlecenia nam przetłumaczenia strony na język polski.

6Czy szkolicie z obsługi oraz edycji strony?

Tak, do każdej edytowanej u nas strony oferujemy darmowe szkolenie z obsługi.

7Czy w szablonie będzie możliwość zastosowania kolejnych języków?

Tak, większość szablonów daje możliwość zastosowania wielu języków jednak jest wymagana instalacja wtyczki. Przeważnie dobre wtyczki są płatne dlatego oferujemy instalacje wtyczki do której mamy wykupioną licencję.

8Czy instalacje szablonu z Themeforest mogę wykonać samodzielnie?

Tak, jednak nie zalecamy instalacji osobom, które nie instalowały do tej pory szablonów.

9Czy podłączycie odpowiednie wtyczki do strony?

Tak, znajomość tematu wtyczek daje nam szeroką wiedzę z zakresu doboru odpowiednich wtyczek (sprawdzonych i bezpiecznych).

10Czy wykonacie podmianę grafiki w szablonie?

Tak, oferujemy zaawansowane prace graficzne w celu wykonania indywidualnych grafik na stronę internetową. W tym celu przerabiamy/edytujemy prace dostarczone oraz/lub kupujemy nowe grafiki/zdjęcia z banków zdjęć w celu upiększenia strony.

11Czy wykonacie podmianę treści w szablonie?

Tak, oferujemy edycję treści oraz wymaganą często przy podmianie konfigurację układów/modułów oraz obszarów by całość po zmianach dobrze i poprawnie wyglądała na wersji desktopowej (komputery stacjonarne) oraz wersji mobilnej (telefony).

12Czy dodacie formularz kontaktowy, mapę google oraz social media?

Tak, jeśli szablon to przewiduje to dodajemy to od razu. W przypadku braku jest możliwość zaprogramowania tych elementów.

13Czy możecie zakodować nowe dodatki do strony?

Tak, stale programujemy dodatkowe elementy do strony i tym samym wyróżniamy się na tle konkurencji oferując nie tylko edycje ale i rozbudowę szablonów z Themeforest o nowe rozwiązania.

14Czy szkolenie z obsługi może być wykonane ponownie jeśli coś zapomnę?

Tak, jeśli zapomnisz jak edytować stronę lub uznasz, że warto je powtórzyć możemy ponownie wykonać dla Ciebie szkolenie.

15Czy wystawiacie Faktury VAT za wykonane usługi?

Tak, wystawiamy FV.

16Czy podłączenie płatności w szablonach z Themeforest jest możliwe?

Tak, część szablonów daje możliwość podłączenia płatności tym samym stworzenia strony z możliwością sprzedaży usług/produktów. W przypadku części pozostałych można zaprogramować tą opcję.

17Czy polecacie sklep na szablonach Themeforest?

Tak, w przypadku niektórych szablonów wykonanie sklepu na szablonie daje dużą oszczędność realizacji i tym samym przy dobrej znajomości budowy sklepu można osiągnąć naprawdę ciekawe realizacje.

18Czy polecacie darmowe szablony ?

Niekoniecznie, zalecamy wybieranie sprawdzonych szablonów. Unikamy tym samym ukrytych problemów i tym samym dodatkowych kosztów często znacznie droższych w poprawie niż koszt szablonu.

19Czy instalujecie szablony na WordPress?

Tak, głównie instalujemy szablony na WordPress.

20Czy instalujecie darmowe szablony sklepów?

Nie, wszelkie znane nam darmowe rozwiązania wymagały często dodatkowych prac co przedkładało się na dodatkowe koszta. Zalecamy inne rozwiązania.

21Czy pomagacie z edycją/administracją strony w późniejszym czasie?

Tak, stale obsługujemy naszych Klientów i pomagamy z edycją i rozbudową ich stron.

22Czy możecie zaprojektować logo dla strony?

Tak, posiadamy duże doświadczenie w realizowaniu brandu firmowego. Stale projektujemy elementy wizerunkowe jak logo, czy oferty, wizytówki, ulotki, katalogi oraz reklamy,

23Czy wykonujecie grafiki dla social media (np. facebook)?

Tak, realizujemy projekty graficzne dla potrzeb social media.

Darmowe doradztwo w wyborze szablonu.